موقعیت :  صفحه اصلی > خدمات > سفید کردن دندانها 
 
 

روش سفید کردن نوع day WHITE 3

کیت سفید کننده 6 سرنگی ، حاوی کلیه لوازمی است که شما جهت سفید کردن دندانهای خود لازم دارید ( کیت 3 سرنگی فاقد قوطی پلاستیکی و راهنمای رنگ می باشد ) .

این لوازم عبارتند از :

·         یک قوطی پلاستیکی جهت حفاظت قالب پلاستیکی دندانها .

·         نوک مخلوط کننده سرنگ همراه با کلاهک محافظ آبی رنگ ( به تعداد سرنگها ) .

·         سرنگهای حاوی ژل سفید کننده .

·         راهنمای رنگ

·         راهنمای مصرف

لطفا دستورالعملها را بدقت دنبال نمایید . چنانچه هر سوالی دارید یا حساسیت دندانهای شما پس از به کار بردن ژل سفید کننده از حد معمول بیشتر شد ، از ادامه آن خودداری و با پزشک خود مشورت نمائید .

دستورالعمل :

1.       ابتدا دندانهای خود را مسواک نموده و سپس برای تمیز کردن ما بین دندانها از نخ دندان استفاده کنید . در پوش پلاستیکی را از روی سرنگ برداشته و نوک مخلوط کننده سرنگ را به جای آن نصب نمائید.

2.       پس از برداشتن کلاهک آبی رنگ از نوک مخلوط کننده یک قطره ژل سفید کننده را بر سطح داخل لبه بیرونی هر یک از حفره های قالب پلاستیکی دندانها بچکانید . چنانچه دندانهای شما کوچک یا بزرگ باشد به همان نسب اندازه قطره تغییر می کند . بعد از چکانیدن هر قطره آن را بوسیله نوک مخلوط کننده در سطح حفره پخش نمائید . هر سرنگ به 6 قسمت تقسیم و مندرج شده و به ازای هر 2 قالب دندان حدوده یک درجه برای یک نوبت توصیه می گردد.

3.       پس از چکانیدن قطرات ژل سفید کننده بر سطح حفره های قالب پلاستیکی دندانهای فک بالا و پایین کلاهک آبی رنگ محافظ را به روی نوک مخلوط کننده سرنگ بگذارید و سپس در پوش پلاستیکی سرنگ را با نوک مخلوط کننده تعویض نمائید ( به حالت قبل از مصرف در آورید ).

4.       قالب های محتوی ژل سفید کننده را به روی دندانها بگذارید . دقت نمائید که با فشار دادن ، ژل سفید کننده از قالب ها بیرون نزند و مطمئن شوید که قالب ها بدرستی و کاملا بر روی سطح دندانها قرار گیرد . شما ممکن است پس از قرار دادن قالب ها به درستی و کاملا بر روی سطح دندانها قرار گیرد . شما ممکن است پس از قرار دادن قالب بر روی دندانها ، حبابهایی درون ژل سفید کننده مشاهده نمائید . تشکیل این حبابها خود از بخشی از روند سفید نمودن دندانها می باشد.

5.       ژل اضافی بیرون زده شده از قالب ها را به وسیله انگشت یا مسواک خشک پاک نمائید . چنانچه سفید شدن لثه خود را مشاهده نمودید مطلع باشید این حالت موقتی بوده و حدود 5 تا 10 دقیقه به طول خواهد انجامید و این خود یکی ازعلائم زیادتر از حد معمول ژل سفید کننده می باشد که باید در دفعات بعدی کمتر مصرف نمائید.

6.       قالب ها را به مدت 30 دقیقه اما نه بیشتر از یک ساعت بر روی دندانهای خود نگه دارید ( استفاده بیش از یک ساعت تاثیر بیشتری نخواهد داشت )

7.       بعد از هر کاربرد قالبها را از دهان بیرون آورده و با آب و مسواک لثه ها و دندانهای خود را از ژل پاک نمائید و آنها را داخل قوطی در جای خشک و خنک قرار دهید.

8.       دستور العملهای 1 تا 7 را جهت استفاده در نوبت های بعدی تکرار نمائید . برای کسب نتیجه ، از ژل سفید کننده در دو نوبت یکی در ابتدای روز و دیگری در انتهای شب قبل از خواب استفاده نمائید .

دقت فرمائید :

دستور العملهای تکمیلی استفاده از ژل سفید کننده

انجام دهید:

1.       بعد از هر نوبت استفاده زسرنگ حاوی ژل سفید کننده ، کلاهک محافظ آبی رنگ کوچک را بر روی نوک مخلوط کننده قرار دهید و سپس نوک را از روی سرنگ برداشته و در پوش تمیز پلاستیکی را جایگزین نمائید .

2.       در طول درمان ، مصرف توتون ، دخانیات ، چای ، قهوه و نوشیدنی های تیره رنگ حاوی کولا را کاهش دهید زیرا این مواد ممکن است در روند سفید کردن دندان تاثیر منفی گذاشته و حتی مجددا آنها را تیره نماید.

3.       بهداشت دهان را در طول مدت سفید کردن دندانها کاملا رعایت فرمائید .

4.       فاصله زمانی بین هر نوبت استفاده از ژل سفید کننده حداقل از یک ساعت بیشتر باشد .

انجام ندهید :

1.       به هیچ عنوان در هنگام بارداری ، شیر دادن ، بیماران قلبی حاد ، بیماران دیابتی ، بیماران دارای دندان های حساس و افراد زیر 16 سال سن از ژل سفید کننده استفاده ننمایند .

2.       هرگز قالب پلاستیکی دندانها را لبریز از ژل سفید کننده ننمائید . زیرا ممکن است باعث حساس شدن یا تحریک لثه گردد و تنها فقط قطره ژل سفید کننده را به مقدار نشان داده شده در ذیل بر روی هر حفره از قالب پلاستیکی دندان بچکانید . تصویر قطره نشان داده شده نمونه اندازه مقدار طبیعی قطره هایی می باشد که شما باید بر سطح داخلی لبه بیرونی هر یک از حفره های قالب پلاستیکی بچکانید .

البته پس از چکانیدن هر قطره آنرا با نوک مخلوط کننده کاملا بر سطح داخل لبه بیرونی هر حفره دندان پخش نمائید . به خاطر داشته باشید هر درجه از سرنگ ، نشان گر استفاده ژل سفید کننده برای حدودا یک نوبت بر روی دو قالب می باشد .

3.       از تناول غذا ها و میوه ها و به خصوص نوشیدن آب میوه های حاوی سیتریک در زمان استفاده از ژل سفید کننده برای خود داری نمائید .

4.       سرنگهای حاوی ژل سفید کننده را در محل خشک و خنک نگهداری نموده و هرگز آنها را درون فریزر و یا یخچال قرار ندهید .

5.       در طول زمان به کارگیری و استفاده از ژل سفیدکننده بر روی دندان ها در دهان ، از خوردن ، آشامیدن و یا کشیدن سیگار خودداری نمائید .

برای بهترین نتیجه : حداقل زمان درمان 2 هفته تمام می باشد.

نوبت های استفاده از ژل سفید کننده باید منظم بوده و قطع نگردد . بدیهی است در صورت عدم استفاده یک یا چند نوبت ، مدت زمان سفید شدن دندانها طولانی تر خواهد شد . ازدیاد زمان تماس ژل با دندان ها ( حداکثر تا یک ساعت ) یا تمدید نوبت های استفاده ( حداکثر نوبت های استفاده در طول شبانه روز دو مرتبه ) ، باعث تسریع در سفید شدن دندان ها خواهد شد.

به طور کلی :

غیر طبیعی نخواهد بود چنانچه شما در قسمتی از قالب پلاستیکی دندان ، رنگ تیره مشاهده نمائید . زیرا در قسمت ممکن است دندان شما به وسیله آمال گام ( نوعی مواد که با آن دندان را پر می کنند ) مدت زمانی قبل پر شده باشد و به کارگیری ژل سفید کننده باعث اکسیداسیون سطح پر شده این دندان  می گردد . سطوح دندانهای نزدیک به لثه ممکن است زمان بیشتری نسبت به سطوح لبه جونده دندانها برای سفید شدن لازم داشته باشد و باید توجه داشت . که سطوح نزدیک به لثه کمتر از سطوح جونده یا لبه دندانها سفید خواهد شد . بعضی از مصرف کنندگان ممکن است هنگام نوشیدن مایعات سرد در طول مدت زمان سفید کردن دندانها قدری حساس شدن دندانها را تجربه کنند با بعضی دیگر ممکن است بدون مشخص شدن ناحیه ای خاص ، دندانها ، لثه ، زبان ، لب و یا گلو حساس شود . چنانچه این حساسیت بیشتر از نسبت ملایم ظهور نمود ژل سفید کننده را تا مشورت با دندانپزشک خود قطع نمائید . این علائم همیشه بعد از وقفه یک تا سه روز در مصرف سفید کننده فروکش خواهد نمود.

پس از رفع حساسیت انتخاب های ذیل را مورد نظر قرار دهید .

1.       چنانچه مسئله تحریک لثه ها می باشد ، یا قالب پلاستیکی بیشتر از حد معمول به لثه ها فشار می آورد یا شما بیشتر از اندازه ( قطره بزرگتر ) ژل بر روی حفره ها می چکانید قالب را بر روی دندان ها قرار داده و آنرا خود در آئینه مشاهده و آزمایش نمائید . چنانچه قالب به لثه شما فشار می آورد از دندانپزشک خود جهت تنظیم آن کمک بگیرید . در غیر اینصورت سعی کنید کمتر ، از ژل در هر کاربرد استفاده نمائید . خصوصا چنانچه مشاهده نمائید که لثه های شما سفید شده است .

2.       اگر حساسیت در دندان می باشد سعی نمائید نوبت های مصرف ژل را یک روز در میان یا حتی دو روز در میان نمائید .

3.       اگر حساسیت ادامه یافت از دندانپزشک خود در خواست ژل ضد حساسیت مخصوص NSF را بنمائید .

4.       چنانچه باز هم حساسیت ادامه یافت استفاده از ژل را قطع نموده و با دندانپزشک خود مشورت نمائید .

بعد از کامل شدن روند سفید کنندگی ، دندانهای شما ممکن است قدری سفید تر از حد معمول به نظر آید . ولی پس از دو هفته از زمان پایان استفاده از سفید کننده ، دندانها رنگ نهایی خود را خواهند داشت .

بعضی از استفاده کنندگان هرگز به کاربرد مجدد نیاز پیدا نخواهند کرد . چنانچه شما بعدها مقداری تیرگی بر روی دندانهای خود مشاهده نمودید می توانید از کیت کوچکتر برای یک یا دو روز استفاده نمائید .


 تعیین وقت اینترنتی
 سن :
 نام و نام خانوادگي :
 پست الكترونيك :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 نحوه آشنايي با سايت :
 
  يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧  
   
   
   
صفحه اصلي|درباره ما|مقالات|خدمات|تماس با ما|گالري عكس|تعیین وقت اینترنتی|جستجوي پيشرفته
بازديدکنندگان اين صفحه: 14050 | بازديدکنندگان امروز: 248 | کل بازديدکنندگان: 1147710 | زمان بارگزاري صفحه: 0/2120 ثانيه
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه